dobry hosting ogólnoświatowy

Jeśli planujecie reklamować swoją działalność na całym świecie, to oczywiście potrzebujecie do tego strony internetowej i potrzebujecie tą stronę umieścić na jakimś serwerze – „wybrać hosting”.

1335-1243972165NX9T

PC MAG zaprezentował niedawno zestawienie najlepszych według nich hostingów na świecie: http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2424725,00.asp. Warto się im przyglądnąć. Na pierwszy rzut oka widać, że żaden z tych hostingów na pewno nie jest tanim hostingiem www, bo ceny zaczynają się tam od kilkunastu złotych miesięcznie. Różne hostingi mają różne możliwości i wskazania do konkretnego zastosowania (pod bloga wordpressa, dla początkujących użytkowników, dla bardziej zaawansowanych użytkowników, etc.). Warto zobaczyć czym się te hostingi charakteryzują.

Jeżeli jesteście na początku drogi promowania się w internecie, to pewnie interesuje Was tani hosting stron – taki hosting to koszt zaledwie kilku złotych miesięcznie (kilkadziesiąt rocznie). Wybierając taki hosting warto jednak porównać czy dostajemy w jego obrębie to na czym nam zależy. Możemy więc zerknąć do zestawienia przedstawionego przez PC MAG i zapytać potencjalnych dostawców hostingu czy oferują to co tamte firmy. Oczywiście, warto się też zastanowić na czym nam przede wszystkim zależy, bo większość tanich hostingów spokojnie będzie się nadawało do utrzymania strony w jej początkowej fazie. Dopiero, gdy nasza strona będzie miała dużą klikalność będziemy musieli poważniej się zastanowić nad niektórymi kwestiami (jak przepustowość łącza).

Powodzenia w promowaniu się na świecie.