Jaki garnitur wybrać do pracy?

Czasami praca wymaga tego, aby codziennie przychodzić elegancko ubranym, co w przypadku Panów oznacza przynajmniej marynarkę i porządne spodnie. Najczęściej jednak wybiera się garnitur, ponieważ dobrze dobrany jest wygodny, wizualnie spójny i wbrew pozorom daje wiele możliwości na urozmaicenie swoich stylizacji. Jaki kolor powinien mieć garnitur do pracy? Na co zwrócić szczególną uwagę? I co oznacza hasło “Galeria King Cross Ewtex Poznań”?

Garnitur idealny na cały dzień

Niektórzy mężczyźni zakładają garnitury jedynie na ważne uroczystości czy okazje, które wymuszają pewien stopień formalności. Jednak zupełnie inaczej wybiera się garnitur, który będzie noszony przez 3-4 godziny raz na jakiś czas, a zupełnie inaczej taki, który będzie się miało na sobie przez 8-10 godzin, a czasem nawet dłużej.

W przypadku garnituru do pracy należy zwrócić szczególną uwagę na wygodę – krój powinien być dopasowany do typu sylwetki konkretnego mężczyzny. Przydatne są tutaj bezpłatne poprawki krawieckie, które oferuje firma Ewtex w swoich salonach w całej Polsce. Najlepszy będzie pomiędzy obcisłym a luźnym krojem, ponieważ garnitur nie powinien krępować ruchów, ani sprawiać wrażenia zbyt obszernego.

“Garnitury męskie w Poznaniu – kolory”

W wyszukiwarkach internetowych szczególnie często wpisywana jest fraza “garnitury męskie w Poznaniu – kolory”, co świadczy o tym, że w Poznaniu wyjątkowo szybko rozwijają się różne biznesy, wymagające odpowiedniej prezencji.

Do pracy najlepiej wybrać granatowy lub popielaty garnitur – wtedy będzie on elegancki, uniwersalny i praktyczny. Czerń zarezerwowana jest dla wyjątkowo ważnych i oficjalnych okazji, takich jak teatr i filharmonia czy uroczystości żałobne. Z kolei brązowy garnitur wciąż budzi wiele emocji – niektórzy uważają, że nie wypada go nosić, szczególnie wieczorową porą, inni, że nie ma w tym nic złego.

W pracy lepiej też nie eksperymentować zbytnio z kolorami ubrań (co najwyżej dodatków), dlatego wybór granatu i popielu będzie jak najbardziej trafiony. Galeria King Cross – Ewtex Poznań oferuje szeroki wybór garniturów w tych kolorach oraz profesjonalną obsługę w salonie Ewtex.